tel. 507 075 111; 507 075 333 

Dotykowe panele operatorskie Hakko MoniTouch HMI

Firma Inwert zajmuje się sprzedażą paneli sterowniczych firmy Hakko Electronics
Możemy zaoferować państwu nie tylko panele, ale także niezbędne oprogramowanie oraz akcesoria i moduły komunikacyjne.
Nasza firma jest związana z Hakko od wielu lat, w ciągu których oferowaliśmy państwu różne serie ich produktów. Najnowszą technologicznie propozycją są panele operatorskie z serii V8.

Dotykowe panele operatorskie Hakko MoniTouch to wiodące urządzenia HMI w swojej klasie. Ich producent, firma Hakko Electronics Co. Ltd. to Japońska firma, która istnieje an rynku od 1963 roku. Produkty tej firmy dzięki swojej niezawodności oraz zaawansowanym możliwościom technicznym zdominowały rynki Japonii oraz USA, a teraz także i Europy.

Panele operatorskie Hakko HMI to rozwiązanie w postaci inteligentnego centrum sterowania o możliwościach porównywalnych z konwencjonalnymi komputerami PC wyposażonymi w oprogramowanie wizualizacyjne.
Dzięki wyświetlaczom LCD o dużym kontraście panele operatorskie Hakko zapewniają przejrzystość wyświetlanych informacji, na które składają się dane liczbowe, napisy, grafika, alarmy oraz animacje.
Liczba interfejsów wbudowanych w panele oraz obsługiwanych protokołów komunikacyjnych pozwala sprostać nawet najbardziej rozbudowanym aplikacjom.
Lista współpracujących urządzeń obejmuje produkty wszystkich światowych producentów elementów automatyki takich jak sterowniki PLC, falowniki, regulatory wielkosci fizycznych, a także kamery przemysłowe, drukarki itp.

Cechy i możliwości paneli sterowniczych Hakko MoniTouch HMI:

 • Przekątne ekranu: 5,7";7,7";8,4";10,4";12,1" oraz 15" (cale)

 • Rozdzielczości: 320x240; 640x480; 800x600 oraz 1024x768

 • Kolory: mono; 8 szarości; 16, 128 i 32768 kolorów

 • Możliwość podłączenia do Ethernetu

 • Możliwość wyświetlania obrazu z kamer video (w liczbie do 4)

 • Współpraca z szeroką gamą sterowników PLC wiodących producentów

 • Współpraca z dużą ilością modeli kontrolerów temperatury oraz falowników

 • Elastyczność w doborze protokołów sieciowych oraz rodzaju sieci

 • Interfejsy: RS232, RS422/485, Centronix, 10BaseT, USB (master i slave)

 • Obudowa IP65(przód) IP20(tył)

 • Prostota edycji ekranów synoptycznych oraz konfiguracji paneli operatorskich

 • Oprogramowanie V-SFT v.3 wliczone w cene panela

WYBRANE PRODUKTY

Falowniki wektoroweToshiba TOSVERT

Falowniki Toshiba
Nasza firma ma bogatą ofertę falowników Toshiba o mocy od 0,2 do 630 kW. Posiadamy w ciągłej sprzedaż m.in. falowniki VF-S15, VF-AS1, VF-MB1, VF-PS1 oraz VF-FS1. Sprzedajemy także dławiki sieciowe i rezystory oraz akcesoria do falowników.
więcej...
Transforamtory olejowe i żywiczne Schneider Electric

Transformatory energetyczne
Oferujemy państwu również olejowe i żywiczne transformatory firmy Schneider Electric. Ponadto zajmujemy się sprzedażą transformatorów używanych i po regeneracji, na które wystawiamy gwarancje. Posiadamy liczne certyfikaty.
więcej...
Dotykowe panele operatorskie Hakko MoniTouch

Panele Hakko MoniTouch HMI
Sprzedawane przez nas dotykowe panele operatorskie to wiodące urządzenia HMI w swojej klasie produkowane przez firmę Hakko Electronics, które dzięki swojej niezawodności oraz możliwościom technicznym zdominowały rynki Japonii i USA, a teraz także i Europy. więcej...

NOWOŚCI

Falowniki Toshiba Tosvert VF-S15

Falownik vf-s15

Falowniki wektorowe ogólnego zastosowania z najnowszej serii VF-S15. Energooszczędność, ekologiczność i niezwykła wydajność zamknięta w niewielkiej obudowie. To najnowsza propozycja z serii TOSVERT firmy Toshiba.

Falowniki Toshiba Tosvert VF-MB1

Falownik vf-mb1

Seria falowników wektorowych VF-MB1 ogólnego przeznaczenia. Kompaktowy (obudowa typu książkowego) i trwały falownik z wygodnym sterowaniem i czytelnym wyświetlaczem.Inwert © 2015
Inwert 90-245 Łódź, ul. Wierzbowa 36
tel/fax: (042) 678 10 10; 679-02-12; tel.kom: 507 075 111; 507 075 333