tel. 507 075 111; 507 075 333 
Inwert - transformatory Schneider Electric Mikołowska Fabryka transformatorów MEFTA
Transformatory energetyczne olejowe i żywiczne fabrycznie nowe o mocach od 25 do 4000 kVA
Firma INWERT jest autoryzowanym dystrybutorem Firmy Schneider Electric od 1996 r.(MEFTA Mikołów) a obecnie Firmy Schneider Electric Mikołowska Fabryka transformatorów MEFTA w MIKOŁOWIE będącej wiodącym producentem tych urządzeń w Polsce i na Świecie. W produkcji transformatorów Firma Schneider Electric stosuje najnowsze rozwiązania konstrukcyjne oraz materiały o najlepszych parametrach zarówno do budowy obwodów elektrycznych, magnetycznych jak i układu izolacyjnego. W wyniku produkt końcowy charakteryzuje się niskimi stratami biegu jałowego i obciążenia, niską głośnością pracy, małymi gabarytami oraz bezawaryjnością pracy. Procesy zabezpieczenia antykorozyjnego gwarantują wieloletnią pracę bezobsługową.

PRODUKT POLSKI - SERWIS GWARANCYJNY 24h
ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI WSZELKICH NORM
Transformatory energetyczne olejowe i żywiczne nie nowe
Oferowane jednostki mają za sobą okres eksploatacji w firmach , które w ramach modernizacji związanej ze zmianą zapotrzebowania na wartość mocy energii elektrycznej zmuszone były do wymiany transformatorów na inne. Transformatory nie nowe dostarczamy po pełnym przeglądzie i konserwacji z pełnymi badaniami i atestami dopuszczającymi do natychmiastowego włączenia do eksploatacji. Historia dostaw do dn. 30.09.2011 r. to ok. 2600 szt. bez zdarzeń reklamacyjnych.
W ramach naszej działalności handlowej realizujemy:
  • dostawy transformatorów
  • zamiany transformatorów
  • dostawy z opcją odkupienia i dzierżawy
  • wypożyczenia na okres oczekiwania
  • kupno transformatorów w okresie eksploatacji
Zapewniamy wszechstronne doradztwo techniczne.
Zamówione transformatory dostarczamy specjalistycznym transportem na wskazane przez klienta miejsce zainstalowania.

WYBRANE PRODUKTY

Falowniki wektoroweToshiba TOSVERT

Falowniki Toshiba
Nasza firma ma bogatą ofertę falowników Toshiba o mocy od 0,2 do 630 kW. Posiadamy w ciągłej sprzedaż m.in. falowniki VF-S15, VF-AS1, VF-MB1, VF-PS1 oraz VF-FS1. Sprzedajemy także dławiki sieciowe i rezystory oraz akcesoria do falowników.
więcej...
Transforamtory olejowe i żywiczne Schneider Electric

Transformatory energetyczne
Oferujemy państwu również olejowe i żywiczne transformatory firmy Schneider Electric. Ponadto zajmujemy się sprzedażą transformatorów używanych i po regeneracji, na które wystawiamy gwarancje. Posiadamy liczne certyfikaty.
więcej...
Dotykowe panele operatorskie Hakko MoniTouch

Panele Hakko MoniTouch HMI
Sprzedawane przez nas dotykowe panele operatorskie to wiodące urządzenia HMI w swojej klasie produkowane przez firmę Hakko Electronics, które dzięki swojej niezawodności oraz możliwościom technicznym zdominowały rynki Japonii i USA, a teraz także i Europy. więcej...

NOWOŚCI

Falowniki Toshiba Tosvert VF-S15

Falownik vf-s15

Falowniki wektorowe ogólnego zastosowania z najnowszej serii VF-S15. Energooszczędność, ekologiczność i niezwykła wydajność zamknięta w niewielkiej obudowie. To najnowsza propozycja z serii TOSVERT firmy Toshiba.

Falowniki Toshiba Tosvert VF-MB1

Falownik vf-mb1

Seria falowników wektorowych VF-MB1 ogólnego przeznaczenia. Kompaktowy (obudowa typu książkowego) i trwały falownik z wygodnym sterowaniem i czytelnym wyświetlaczem.Inwert © 2015
Inwert 90-245 Łódź, ul. Wierzbowa 36
tel/fax: (042) 678 10 10; 679-02-12; tel.kom: 507 075 111; 507 075 333